30 Shortner Backlink

$7
status update bookmark blog post blog platform city platform images link edu pligg shortner

Backlink Pingleme

Backlink pingleme teknolojisi yapay zeka ile birlikte yeniden tasarlandı. Eski tip Google Pingleme sistemini rafa kaldırdık. Artık botlar web sitenizi sadece bildirmiyor, Backlinklerinizi Arama motorları üzerinden ziyaret ediyor.

Yine eski tip organik trafik benzeri bir teknoloji ile çalışıyor. Ancak tam tersi şekilde ve daha gerçekçi işliyor. 10.000 backlinke sahip bir siteden örnek vermek gerekirse, botlar bu 10.000 web sitesini canlı canlı ziyaret ediyor ve bunu 10.000 farklı serverdan 10.000 farklı proxy ile 10.000 farklı mouse kaydırması ile tamamlıyor.

Backlink Pingleme 2024 yılı için satın aldığınız backlink miktarı kadar hediye edilecektir. Fiyatlandırma 2025 yılında düzenlenecek ve daha fazla backlink pinglemesi satın alabileceksiniz.

Backlink Pingleme Nasıl Çalışır

Adım adım Backlink pingleme nasıl yapılır ve nasıl sonuçlanır?

Adım 1: Backlink Oluşturulur

Backlinkleriniz, satın aldığınız paket eşliğinde anahtar kelimeleriniz ile birlikte web sitenizi işaret ederek oluşturulur.

Adım 4: Gezgin Botlar

Yapay Zeka botları kendine bir backlink ve bir tarayıcı seçer ve 30 saniye backlinkinizde gezinme sağlar. Web sitenize tıklama yetenekleride vardır.

Adım 5: JavaScript Üretimi

Arama motorları botları kolaylıkla tespi eder. Yeni geliştirdiğimiz bir teknoloji sayesinde, İnsan hareketleri her site için farklı çalışır. Web site temasını veya altyapısını anlar ve ona göre hareket eder.

Adım 2: Backlink Pingleme

Oluşturulan Backlinkler size özel Server'larda toplanır ve çalışma stratejisi oluşturulur.

Adım 3: Proxy Tarayıcıları

Her bir proxy için saniyeler için farklı tarayıcı oluşturulur. Böylelikle hiç bir giriş birbirine benzemez.

Adım 6: Sıralama

Backlink pingleme işlemleri tamamlandığında, artık web siteniz daha üst sıralarda yer alır ve backlink konumunuzda yer değiştirmiş olur.

Backlink Paketleri

Size en uygun paketi seçip hemen başlayabilirsiniz.

Backlink Pingleme konusunda daha fazla detay bu sayfada olacaktır.

×

Best4you Destek

×