Full SEO Paketleri ile Yükselmenin tam zamanı

0
62
Full SEO Paketleri
Full SEO Paketleri

FULL SEO PAKETLERİ

Full SEO paketleri ile web siteniz için en iyi marka bilinirliğini elde edin. Full SEO paketleri 4 dalda toplanmaktadır.

SEO Paketleri ile ilgili geniş detayları incelemek için web linkimiz; https://best4you.com.tr/seo-paketleri

Marka bilinirliği, isminizi ve işinizi doğru bir şekilde sergilemek için en etkili yöntemdir. SEO kafa karıştırıcı ve anlaşılması zor.
Şirketinizin buna ihtiyacı olduğunu biliyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Aralarından seçim yapabileceğiniz SEO paketleri var, ancak bunlar tam olarak nedir ve birbirlerinden nasıl farklıdırlar? Gerçekten düşünmeniz gereken şey, web sitenizle ilgilenmek ve ihtiyaçlarınız için doğru paketleri bulmaktır. Satış konuşmasına kanmayın, önce ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi belirleyin.

Ekonomik SEO

₺1.500/ay

Başlangıç

250 garanti kullanıcıRakip AnalizGoogle EntegrasyonYükselme Garantisi500+ backlink250 Organik Trafik300 Yönlendirmeedu desteğigoogle, facebook vb. reklamlaraylık raporSite içi SEOjs, css, html kodlama ayarıUygun olan siteler: gelişmiş bloglar, yerel işletmeler, haber siteleri, potansiyel müşteri siteleri, e-ticaret siteleriHedeflenen Kullanıcı: 2.500 ~ 15.000 Satın AL

Tam SEO

₺2.840/ay

Ortta Düzey

750 garanti kullanıcıRakip AnalizGoogle EntegrasyonYükselme Garantisi1500+ backlink750 Organik Trafik500 Yönlendirmeedu desteğigoogle, facebook vb. reklamlaraylık raporSite içi SEOjs, css, html kodlama ayarıUygun olan siteler: gelişmiş bloglar, yerel işletmeler, haber siteleri, potansiyel müşteri siteleri, e-ticaret siteleriHedeflenen Kullanıcı: 32.500 ~ 55.000 Satın AL

Profesyonel SEO

₺4.100/ay

İleri Düzey

1000 garanti kullanıcıRakip AnalizGoogle EntegrasyonYükselme Garantisi2500+ backlink1000 Organik Trafik3000 Yönlendirmeedu desteğigoogle, facebook vb. reklamlaraylık raporSite içi SEOjs, css, html kodlama ayarıUygun olan siteler: e-ihracat siteleri, gelişmiş bloglar, yerel işletmeler, haber siteleri, potansiyel müşteri siteleriHedeflenen Kullanıcı: 50.000 ~ 200.000 Satın AL

V.I.P SEO

₺6.500/ay

İleri Düzey

2000 garanti kullanıcıRakip AnalizGoogle EntegrasyonYükselme Garantisi5000+ backlink2000 Organik Trafik10000 Yönlendirmeedu desteğigoogle, facebook vb. reklamlaraylık raporSite içi SEOjs, css, html kodlama ayarıUygun olan siteler: e-ihracat siteleri, gelişmiş bloglar, yerel işletmeler, haber siteleri, potansiyel müşteri siteleriHedeflenen Kullanıcı: 100.000 ~ 500.000 Satın AL

Full SEO Paketleri için nelere dikkat etmeliyiz ?

Yapmanız gereken saygın bir SEO şirketi bulmak. İnternet dünyasında büyük kötü dolandırıcılar var, bu yüzden diğer müşterilerden ve çalışanlardan gelen şikayetlerle dolu olmayan bir şirket bulun.

Herhangi bir iş görüşmesi gibi referanslar ve bir portföy isteyin. Şirketle iletişimin tatmin edici olduğundan emin olun. Şirketinizin ne hakkında olduğunu öğrenmek için herhangi bir çaba sarf etmeden size sadece satış konuşması yapacak bir şirketle zaman kaybetmeyin. SEO paketlerinin belirli web sitelerinin işi için tasarlanması gerekir.

DA 30+ Blog Platform Backlink 30x
DA 30+ Blog Post Backlink 30x
DA 30+ Bookmark Backlink 30x
DA 30+ City Platform Backlink 30x
DA 30+ Edu Gov Backlink 30x
DA 30+ Images Backlink 30x
DA 30+ Pligg Platform Backlink 30x
DA 30+ Shortner Platform Backlink 30x
DA 30+ Status Update Backlink 30x
DA 39+ Status Update Backlink 30x
DA 46+ Blog Post Backlink 30x
DA 49+ Bookmark Backlink 30x
DA 51+ Status Update Backlink 30x

Profesyon SEO şirketi ile çalıştığınızı nasıl anlarsınız ?

İyi bir SEO şirketi, web sitenizin ilgi alanlarını ve hedef pazarınızı anlamak için çaba gösterecektir. Sektörünüzdeki rakipleri tanımak isterler. İş stratejinizin zayıf yönleri, örneğin genç kadınlara yönelik daha fazla pazarlamaya mı yoksa genç yetişkinlere yönelik daha geniş bir pazarlamaya mı ihtiyacınız var? SEO firması bu detayları istemezse size müşteri ihtiyaçlarını dikkate almayan paketler satıyor demektir.

DA 79+ Blog Post Backlink 30x
DA 80+ Status Update Backlink 30x
DA 88+ Blog Post Backlink 30x
DA 89+ Bookmark Backlink 30x
DA 89+ Images Backlink 30x
DA 91+ Status Update Backlink 30x
DA 93+ Edu Backlink 30x

SEO Paketlerini Satın Aldığınızda Analiz İsteyin

SEO Paketleri0%Web Sitenizin İlk Hali0%Web Sitenizin Çalışma Sonrası Değişimi0%

Potansiyel SEO sağlayıcılarınız web sitenizin teknik yapısına ilgi gösterecektir. Ne yaptıklarını biliyorlarsa, bunu arama motoru tarayıcılarının önündeki engelleri bulmak için yapacaklardır.

Bu, dışarıda yapamayacağınız teknik şeyler. Çünkü web sitenize ne tür bir tanıtım ya da içerik yenileme yaparsanız yapın, web sitenizin yapısı düzgün çalışmıyorsa hiçbir şey çalışmayacaktır. Hangi SEO paketlerini satın almak istediğinizi sormadan önce bile teknik inceleme yapacakları ilk şey olmalıdır. Web siteniz teknik olarak sağlam ve Google indeksleme için erişilebilir olana kadar bir karar verilmemelidir. Tüm SEO paketleri, ne olursa olsun, günün ilk siparişi olarak teknik bir değerlendirmeye sahip olmalıdır.

Basit Backlink

₺150/ay

Başlangıç

3 status update7 bookmark12 blog post7 blog platform11 city platform4 images link9 edu5 pligg2 shortneraylık raporUygun olan siteler: basit bloglar, yerel işletmeler, kişisel amaç siteleri.Hedeflenen Kullanıcı: 100 ~ 1.000 Satın AL

Profesyonel Backlink

₺999/ay

Orta Düzey

30 status update70 bookmark120 blog post70 blog platform110 city platform40 images link90 edu50 pligg20 shortneraylık raporUygun olan siteler: Profesyonel bloglar, yerel işletmeler, kişisel amaç siteleri, basit e-ticaret siteleriHedeflenen Kullanıcı: 1000 ~ 10.000 Satın AL

V.I.P Backlink

₺4.999/ay

İleri Düzey

300 status update700 bookmark1200 blog post700 blog platform1100 city platform400 images link900 edu500 pligg200 shortneraylık raporEşsiz ip desteğiUygun olan siteler: gelişmiş bloglar, yerel işletmeler, kişisel amaç siteleri, e-ihracat siteleri, Dünya geneli potansiyel müşteri siteleri, gelişmiş e-ticaret siteleri ve başarıya ulaşmak isteyen tüm siteler.Hedeflenen Kullanıcı: 60.000 ~ 250.000 Satın AL

Gelişmiş Backlink

₺15.000/ay

İleri Düzey

300 status update700 bookmark1200 blog post700 blog platform1100 city platform400 images link900 edu500 pligg200 shortnergünlük raporKişiye özel serverEşsiz ip desteğiEşsiz kullanıcı desteğiPremium acc desteğiUygun olan siteler: gelişmiş bloglar, yerel işletmeler, kişisel amaç siteleri, e-ihracat siteleri, Dünya geneli potansiyel müşteri siteleri, gelişmiş e-ticaret siteleri ve başarıya ulaşmak isteyen tüm siteler.Hedeflenen Kullanıcı: 250.000 ~ 1.000.000 Satın AL

Rakip Analiz İsteyin

Rakip analiz, web siteniz ve işinize rakip olacak şirketlerin stratejilerini çözmek için büyük önem taşır.

Yetkili SEO şirketleri, rakiplerinizle ilgili olarak sizinle birlikte pazar araştırması yapacaktır. Bunun nedeni, SEO’nun asıl amacının sizi arama motoru sonuçlarında rakiplerinizin önüne geçirmek olmasıdır. Rekabetin kim olduğunu ve ne yaptıklarını bilmiyorsanız, bunu gerçekten yapamazsınız. Belirli bir anahtar kelime rekabetle aşırı doygunsa, başka bir strateji bulmak veya en azından rekabetçi bir arama motoru sonucu etrafında bir plan yapmak daha iyi olur. Yerleşik anahtar kelimeler ve web siteleri ile doğrudan rekabet edemezsiniz. Her seferinde arama motoru sonuçlarında zaten üst sıralardalar. Daha seçkin bir müşteriyi çekecek daha az rekabete sahip daha hedefli bir anahtar kelime listesi bulmak daha hızlıdır.

SEO paketlerinizin, web sitenizin etkinliğini ve performansını ölçmenize yardımcı olacak sisteminize yüklemek için yazılıma sahip olması gerekir. SEO paketlerinin çalıştığını bu şekilde bilirsiniz. Ayrıca bakıma veya başka bir servise ihtiyacınız olup olmadığını da bu şekilde bilirsiniz.

SEO paketleri için seçenekleri gözden geçirmek karmaşık olmak zorunda değildir. Sadece profesyonelliğe ve sonuçların sunumuna devam edin. Bir SEO hizmet sağlayıcısı, kârınızı artırmak için çevrimiçi işletmenizin ihtiyaç duyduğu maruz kalma ve promosyonu elde etmenize yardımcı olmalıdır.

SEO

SEO şirketlerinin sizi yurt dışında ve yurt içinde nasıl övdüklerini gözlemleyin. Sizin tanıtımınızı yapacak SEO şirketi, sizi ve işinizi çok iyi tanımalı ve rekabet gücünü arttırmalıdır.

Dünya geneli sıralamalarımız ilk 5’in içinde tam 56 kelimemiz ile “denim manufacturer” kelimesinde, İngiltere’de lider konumda ve Amerika gibi önemli bir kıtada 5. sırada olan Kuzgunlar Textile, Türkiyenin en iyi kot fabrikaları arasına yer alır.

Kuzgunlar Textile

en iyi kot fabrikası

Fiyatlar şirketler ve SEO paketleri arasında değişecektir, bunun canınızı sıkmasına izin vermeyin ve sadece sonuçlara odaklanın. Bir şirket çok daha düşük fiyatlar sunuyorsa ancak mükemmel sonuçlar veriyorsa, onlarla devam edin.

SEO Paketleri ve Türleri

SEO paketleri farklı işletmelere hizmet vermek için tasarlanmıştır. Bazı paketler, seyrek içeriğe sahip yeni web siteleri içindir. Diğer paketler, etrafta olan ancak bir nedenden dolayı düşük performans gösteren web siteleri için olabilir. Sonunda SEO hizmetlerine ihtiyaç duyan büyük şirketlerimiz var, bu web sitelerinin web sitelerinin sürekli olarak yönetilmesi ve sürdürülmesi gerekiyor.

Ayrıca, web sitelerinin neden düşük performans gösterdiğini bulmak veya sorunu çözebilmeleri için sorunlu alanları belirlemek için değerlendirilmesini ve test edilmesini isteyen web siteleri için SEO mini paketleri de vardır. Bunlar genellikle rekabetin değerlendirilmesini, bir anahtar kelime değerlendirmesini, anahtar kelime kullanımını iyileştirme önerilerini ve meta etiketleri ve içerik kalitesini artırmayı, görüntüleri azaltmayı ve robots.txt dosyasını artırmayı içermesi gereken beş günlük bir rapor verir.

SON SÖZLER

Genellikle bir SEO şirketi, web sitenizde artan iyileştirme için sözleşmeyi her ay yerine getirerek her ay size fatura keser. Bu, web sitenizin içeriğini artırmak, basın bültenleri göndermek, makale dizinlerinden ve bloglardan geri bağlantı göndermek ve geri bağlantı vermek anlamına gelebilir. Bir e-kitap almak bile web sitenizin tanıtımına yardımcı olacaktır.

daha fazlası için;

SEO Paketleri