Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi Neden Gerekli ?

Sosyal medya yönetimi bir işletme için büyük önem taşımaktadır. Kitle oldukça büyüktür. Sosyal medya hesapları ve sosyal medya kullanıcıları, Dünya nüfusunun %59 gibi büyük bir kitleye sahiptir. Bu da işletmeniz için veya içerik üreticileri için, büyük bir kitlenin içerik aradığını gösterir. Kitleye seslenmek için en doğru strateji ile sosyal medyalarınızı yönetmelisiniz.

sosyal medya yönetimi

En İyi Sosyal Medya Yönetimi Paketleri

Ekonomik Sosyal Medya Yönetimi

99/ay

basit yönetim

haftada 1 paylaşım ve story hizmeti
ilgili sayfalarda etkileşime katılma
500 kişi erişimli reklam çalışması
reklam tasarımı
rakip analiz
anahtar kelime seçimi
Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi

1.499/ay

kurumsal yönetim

her gün 1 paylaşım ve story hizmeti
ilgili sayfalarda etkileşime katılma
10.000 kişi erişimli reklam çalışması
reklam tasarımı
rakip analiz
anahtar kelime seçimi
V.I.P Sosyal Medya Yönetimi

4.499/ay

vip yönetim

her gün 10 paylaşım ve story hizmeti
ilgili sayfalarda etkileşime katılma
100.000 kişi erişimli reklam çalışması
reklam tasarımı
rakip analiz
anahtar kelime seçimi
ikincil özel video reklam çalışması
sayfa gönderilerine özel backlink hizmeti

Sık Sorulan Sorular

Sosyal medya yönetimi, web siteniz için bir potansiyel müşteri toplayıcıdır. Sosyal medya işiniz ile ilgilenen kişilerin sizi fark etmesini sağlar. Sosyal medya farklı kitleye ulaşmak için bir anahtardır.

Sosyal medya hesaplarınız için hiç bir şifre sizden istenmez. Sosyal medya yönetimi için bize editör yetkisi vermeniz yeterlidir. Ana hesabınız hiç bir şekilde zarar görmez ve sayfanız için tehlike oluşturmaz.

Sosyal medya yönetimi, ilgili sayfanız üzerinden paketlerde belirtilen içeriklerin eklenmesiyle yapılır. Sayfanızın paylaşımlarını ve etkileşimlerini doğru bir şekilde alarak süreklilik sağlamak gerekir. Düzgün yönetilen sayfalar size gerekli müşteri sağlamaya başlar ve hızlıca büyürsünüz.

Sosyal medya reklamları için öncelikle rakip analiz yapmaktayız. Rakiplerin en iyi aldığı etkileşimlere göre bir strateji belirleyip, yazı ve resimleri ona göre seçmekteyiz. Son olarak doğru kitleye ulaşmak oldukça önemlidir.

Sosyal medya paylaşımları işinizi %100 yansıtmalıdır. Mümkün oldukça gerçek bir resim kullanmak için ekibimiz oldukça çaba göstermektedir. Gerçek resimler için işletmenizi ziyaret etmemiz gerekebilir. Zaman zaman sizden telefonla çekilmiş resim desteği de istemekteyiz. Çünkü paylaşım öncesi oldukça fazla önceden çekilmiş resim ve videoya ihtiyaç duyduğumuz gibi, daha sonra çekilecek resimlerde oldukça önem taşır. Gerçek resimlerin dışında sanal tasarımlar ile işinize %100 destek vermekteyiz.

×

Best4you Destek

×