2023 Hazirn Ayında SEO Paket Fiyatları Değişti

0
128

Seo paket fiyatları doların 20 TL’yi hızlı bir şekilde geçmesiyle beraber değişikliğe uğradı. Ancak Best4you olarak bu değişiklikleri 11 Kasım Dünya alışveriş gününde uygulama kararı verdik.

SEO paket fiyatlarının değişmesiyle beraber günümüz SEO çalışmalarıda değişti ve SEO çalışma sıralaması şu şekilde oldu.

Detaylı bir SEO çalışması yaptırmak isteyen şirketler, artık Tam SEO çalışmalarına aylık 283 dolar ödemek zorundalar. Ayrıca rekabet gücü yüksek kelimeler için Profesyonel SEO çalışması gerektiğinden, bu paket için 409 dolar ödemelidir. Ve son olarak ünlü bir marka haline gelmek isteyen şirketler Vip SEO çalışmasına 649 dolar ödemek zorundalar.

SEO çalışmaları dışında iç SEO ayarlarına güvenen şirketler için daha farklı çalışmalar yer almaktadır.

Örneğin: backlink paketleri

Bu paketler 15 dolar ile 1500 dolar aralığında değişmektedir. Aylık ve düzenli olarak yapılır ve marka bilinirliğini ciddi şekilde olumlu etkiler.

Yukarıda saydığımız tüm bu hizmetleri kendi departmanı sağlayabilir. Ancak sağlayamayacağı ufak bir çalışma daha mevcut.

O da günlük pingleme hizmeti

Günlük pinglemeler, anahtar kelimenizin tam olarak hangi url ile bağlantılı olduğunu arama motorlarına bildirir. Böylelikle arama motorlarının yükü hafiflemiş olur ve web siteniz daha hızlı index alır.

Şimdilik 100 lü ve 1000 li paketleri mevcut olan pingleme hizmetleri için, daha fazla url için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 100 pingleme ve 1000 pingleme hizmetlerini hemen satın alabilirsiniz.

Daha fazla SEO sorularınız için bize mail atabilirsiniz. Sorularınıza ücretsiz cevap veriyoruz ve konu ile alakalı sizi ücretsiz yönlendiriyoruz. Diğer sorularınızın cevapları bloglarımızda yer alıyor olabilir. Sık sorulan sorularada göz atmayı unutmayın.

Gelecekteki gelişmeler için bizi takip edin.